Tayfun_Gonul
Tayfun Gönül
1958 - 30 Temmuz 2012

"Biz azız;  savaş histerisini, bayrak fetişizmini, hangi kılık altında olursa olsun milliyetçiliği, “alçaklığın son sığınağı” olan vatanseverliği engellemeye  gücümüz yetmez belki ama suç ortağı olmayarak, vicdanımızın, inançlarımızın işaret ettiği yerden dik durarak, çocuklarımıza, torunlarımıza anlatacak anlamlı öyküler oluşturarak bir etkimiz olabilir."

Dünya kapısından geçerken başını eğmedi...
ANASAYFA YAŞAM ÖYKÜSÜ FOTOĞRAFLAR YAZILARI DOSTLARINA ÇAĞRI İLETİŞİM ENGLISH

Tayfun Gönül'ün Dostlarına Çağrı


Sevgili Dostlar,

Muhtemelen sizin de bazı dönemlerine tanık olmuş olabileceğiniz gibi, sevgili Tayfun'umuz son derece özgür, istikrarsız ve de dağınık bir hayat yaşadı. Hem özel mülkiyete zerre kadar önem vermediği için hem de zaten derli toplu olmak onun doğasına hayli aykırı olduğu için, Tayfun kendisiyle ilgili fotoğraf, bilgi ve belge bakımından hemen hemen geriye hiçbir şey bırakmadı. O yüzden onun sevenleri, yoldaşları ve dostları olarak, ele avuca sığmaz yaşamından geriye kalanları bizler toparlayacağız.

Sizden de şunu rica ediyoruz. Tayfun ile ilgili olarak sahip olduğunuz, bilgi, belge, fotoğraf, mektup ve ayrıca onunla birlikte tanık olduğunuz olay, anekdot türünden somut ve soyut bilgileri bizimle paylaşın lütfen. Belki bu sayede derli toplu bir külliyat oluşturabiliriz.

Bu bilgileri, niteliğine bağlı olarak, hemen siteye yükleyebiliriz veya siz de başka önerilerde bulunabilirsiniz.

Sevgi ve dostlukla...

 

 
Anasayfa I Yaşam Öyküsü I Fotoğraflar I Yazıları I Dostlarına Çağrı I İletişim I English
Son Güncelleme: 1 Ağustos 2013
Real Time Web Analytics